|    Aktualności    |     Galeria    |     Pogoda    |     Kontakt    |

Test Trzecioklasisty

(14.03.2013)

Dzisiaj uczniowie klasy III wzięli udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM. Był to pierwszy tak poważny egzamin w ich życiu. Celem tego sprawdzianu jest zbadanie poziomu umiejętności uczniów, którzy w tym roku skończą pierwszy etap nauczania. Test sprawdza jak uczniowie czytają, piszą , rozumują, korzystają z informacji i wykorzystują wiedzę w praktyce.

Tegoroczny sprawdzian składał się z części: z języka polskiego i matematyki. Arkusz z języka polskiego zawierał 12 zadań: 8 z nich to zadania zamknięte, 4 otwarte. Arkusz z matematyki składał się z 14 zadań: 10 z nich to zadania zamknięte, a 4 otwarte. Za poprawne wykonanie wszystkich zadań uczeń może zdobyć 40 punktów.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych trzecioklasistów!

Galeria: Test Trzecioklasisty - 14.03.2013